YİĞİTLİK NEDİR BİLİR MİSİNİZ ? « Genel Haberler
YİĞİTLİK NEDİR BİLİR MİSİNİZ ?

YİĞİTLİK NEDİR BİLİR MİSİNİZ ?

Yazar: İkra Admin
18 Temmuz 2017
453
Gittiği yerlere davasını da götüren,orada bir değişim başlatan insanları organize edip bir arada tutan ve kendisi gibi dava şuuruna sahip insanlar meydana getirendir.
'Sözün güzelliği parlaklığında değil, sadakatinden ötürüdür'
Bu nedenle diyoruz ki, Yiğit kendi davasının canlı tercümanıdır.
 
İKRA DERNEĞİ Sakarya/Kocaali /Karşı Mahalle Yiğidimiz Yakup Yemez abimiz.
Yakup abi yaptığı bazı çalışmalar ile şu an geldiği nokta taktire şayandır.
Dik ,samimi,ciddi ve islami duruşu ile halkın gönlünde yer etmiş Kaymakamlık ,belediye ve müftülük ile temasa geçmiş onları da yaptığı faliyetlere katmıştır .Bunların yanı sıra IHH da aktif görev yapıp gençler ile yakından ilgilenmiştir.
 
9 Şubat Cuma günü, Başkanımız MEHMET ÇELİK ,Eğitim birimi başkanı İLHAN ULUÇ ve Denetleme Destek birimi başkanı TALİP DEMİR ile Sakarya ya dogru hareket ettik.Uzun ve keyifli bir yolculuktan sonra Karşı mahalleye vardık.
 
Yatsı namazına müteakip sohbet yerine vardık.Yakup abi açılış konuşması yaptıktan sonra orada hazır bulunan Kocaali Kaymakamı Sn ALPER BALCI ve Kocaali Müftüsü Sn AHMET HALICIOĞLU kısa bir konuşma yaptılar.
 
Özellikle Kayakam bey ve müftü bey geleceğimiz gençler ile yakından ilgilenip onlardan gelen talep ve soruları cevaplamaya çalıştılar.
Daha sonra başkanımız Mehmet Çelik hocamız sohbette bulundu.Sohbetten sonra IHH gençlik merkezinde gençlerle buluştuk onlara kendimizi tanıştırdık Mehmet hocam gençlere bir sohbet verdikten sonra vedalaştık.
 
 
 (MAAŞALLAH) on parmağında on marifet olan Yakup abi ziyaret edip bunları yakından görmek bizim içinde inanılmaz bir mutluluk ve motivasyon kaynağı oldu.
Allah hizmetlerinin karşılığını fazlasıyla vermesini temenni ediyoruz.