İslâm Düşmanları Kinini Kusuyor: Kimi Ezana Uluyor, Kimi Müslüman Kardeşimi Vuruyor « Genel Haberler
İslâm Düşmanları Kinini Kusuyor:  Kimi Ezana Uluyor, Kimi Müslüman Kardeşimi Vuruyor

İslâm Düşmanları Kinini Kusuyor: Kimi Ezana Uluyor, Kimi Müslüman Kardeşimi Vuruyor

Yazar: İkra Admin
15 Mart 2019
229

 

        Yarasaların kendilerini karanlığa hapsetmeleri gibi, kalplerini ve zihinlerini küfrün ve zulmün karanlığına gömmüş İslâm düşmanları da, her türlü ahlâk, insaf ve insanlık sınırlarını çiğneyerek kinlerini kusmakta, çirkeflik ve katliamlara devam etmekteler.

         İmanla ve ezanla yoğrulmuş bu ülkede, minarelerden okunan ezana karşı uluyacak kadar alçalan İslâm düşmanlarının, Yeni Zelanda’daki ruh ikizleri de tam bir vahşet sergileyerek bugün (15.03.2019, Cuma) çok sayıda Müslümanı şehit ettiler ve yaraladılar.

Yeni Zelanda’da 2 camiye yapılan silahlı saldırıda Cuma namazı için toplanmış 49 müslüman şehit edildi ve 49’u da yaralandı. İçerdeki İslâm düşmanları, “zulüm 1453’te başladı” diyecek kadar, bu coğrafyanın değerlerine, kültürüne ve medeniyetine olan düşmanlıklarını açıkça ilan ettikleri gibi, Yeni Zelanda’daki katliamı gerçekleştiren caniler de “Konstantinopolis’e gelir, tüm cami ve minareleri yıkarız” diyecek kadar, içerdekilerle aynı karanlık düşüncelerden beslendiklerini ve aynı emellere hizmet ettiklerini ortaya koydular.

İçerde ve dışarda İslâm’a ve Müslümanlara karşı sergilenen düşmanlık ve vahşeti lanetliyor; şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Güneş balçıkla sıvanamayacağı gibi, İslâm nurunun tüm dünyayı adalet ve iman nuruyla aydınlatması da engellenemeyecektir. Yeter ki biz Müslümanlar olarak, dostumuzu ve düşmanımızı tanıyalım; sorumluluklarımızı yerine getirelim.

 

                                            İKRA (İlim, Kültür ve Rahmet) Derneği